Бесплатна достава над 1500ден Бесплатна замена на поизводи

Bravada 2 Thermo Demi WP

Original price was: 8,690 ден.Current price is: 6,952 ден.

21 посетители го гледаат овоj производ

Препорачани производи

Што кажуваат задоволните потрошувачи

5/5

Јас сум страстен фитнес ентузијаст, квалитетот на производите на Спорт Лаб е извонреден, скоро купив високопрофесионални патикиза трчање и веднаш ја почувствував разликата во моите тренинзи.

5/5

Мојот омилен избор за купување спортска опрема е Спорт Лаб. Имат богат избор со што ми помага да најдам совршени парчиња на квалитетна опрема за трчање. Брзата испорака е дополнителна предност!"